חברת אינטרנט צרפתית

מה אינטרנט אשר חברות?

מחשוב בחישוב צרפת מלחמת העולם השנייה תכנית

הופעתם של מדע

L'Informatique en France, par Pierre Mounier-Kuhn ספרו של פייר אריק Mounier-קון, שפורסם על ידי מכבשי de l'אוניברסיטת פריז-סורבון

שים לב ללידה של מדע חדש היא לא הזדמנות שמציגה את עצמו בכל יום: פייר אריק Mounier-קון היה מסוגל לתפוס אותו. למען האמת, אם הוכיח לראות בה גם לשים אותם התמדה, כי זה כבר כמעט עשרים וחמש שנים שההסטוריון בהכשרתו ובמקצועו מקדיש את כל זמנו לארכיונים מעבדות ותעשייה, כאשר הוא אינו אוסף את עדויותיהם של שחקנים, שהוא לא מצליח לקרוא שוב ושוב פרקים לפני הפרסום.

כרך זה של שבעה מאה עמודים מתאר את ההריון של מדעי מחשב במעבדות האוניברסיטה ומחקר ציבורי: שני כרכים אנו הבטחנו, הבשילו בהתאמה בתפקידים של עסקים וממשל.

מחקר צרפתי בקושי יכול לטעון שהיה בחוד החנית של יצירת במחשב, ואסון צבאי 1940 אינו מספיק כדי להסביר את התפקיד משני זה, כמו הולנד, דנמרק ו איטליה היו יותר בהרפתקה זו.

זה מקום בו את הספר של פייר אריק Mounier-קון הוא מרגש: מעבר להרפתקאות לפעמים קומיות של כוחו של המנדרינים מדעיים לרעיונות חדשים וחוסר היכולת לנצל את ניסיון זר שבכל זאת הציעו שיתוף פעולה, זה נוף אינטלקטואלי צרפתי שמתאר המחבר, עם אפקטים שחורגים הרבה מעבר למחשב הבודד. הרושם הכללי שעולה מהסיפורים האלה חצו או התעמתו הוא שהמכשול העיקרי העומד בפני חוקרים צרפתים בהרפתקה זו היה חוסר הצניעות. [...]

דו"ח ספרו של לורן בלוך

קראו עוד באתר האינטרנט של לורן בלוך

יום חמישי, מרס 18, 2010, פייר אריק Mounier-קון הציג את ספרו לקבוצה קטנה של אסטי והצרפתים איגוד האינטרנט כנסה פייר ברגר האב Tranquille.

Michel Volle et Pierre Mounier Pierre Mounier-Kuhn

שתויגו עם:

כתיבת תגובה

אתה חייב להיות להתחבר בכדי לפרסם תגובה