Prancūzų interneto kompanija

Ką internetas, kurioms bendrovėms?

ACTA: pasaulinė koalicija įspėti, kad Europos Sąjunga atvirą laišką

ACTA paslaptis Stop Prancūzų Internet Society prisijungė prie pasaulinės koalicijos nevyriausybinių organizacijų, vartotojų grupės ir paslaugų teikėjai suformuotų ties kvadratūra du net iniciatyva įspėti, kad Europos Sąjunga.

Prekybos susitarimas su klastojimu (ACTA), vyksta derybos. Atviras koalicija, kurio tekstas pateikiamas toliau laiške ragina Europos Parlamentą ir ES derybininkai budriems, dėl pagrindines teises ir laisves, piliečių Europoje ir visame pasaulyje.

ACTA: Global Grėsmė laisvei
Atvirą laišką

Kovos su klastojimu prekybos susitarimo (ACTA) yra plati tarpvyriausybinis susitarimas dėl kurių deramasi iš kritinių socialinių klausimų, prieiga prie vaistų 1 nusikalstama interneto reguliavimo. Mes bijome, kad šis susitarimas bus labai pakenkti Europos inovacijų bendrosios skaitmeninės rinkos veikimo, kartu kenkia pagrindinėms laisvėms ir demokratijai, kaip visuma.

Pats derybų procesas kelia rimtų klausimų apie skaidrumą ir pagarbą demokratijos procese, nes iš susitarimo projekto turinys turi būti laikoma slapta daugiau nei 18 mėnesių, ir nors kai kurie pasiūlymai detales Neseniai buvo paviešintas. Didesnį nerimą kelia tai, o Europos Parlamentui nebuvo leista susipažinti su dokumentais, JAV pramonė turėjo galimybę susipažinti su, sudariusioms neatskleidimo susitarimai.

Neseniai analizė Europos Komisijos informaciniame 2 d ACTA interneto skyriaus matyti, kad aptariamos klausimai gerokai peržengia acquis communautaire. Dar svarbiau, kad Komisijos analizė patvirtina, kad dabartinis ACTA projektą gerokai apribotos teises ir laisves Europos piliečių, ypač saviraiškos laisvę ir apsaugą privačių komunikacijų. Tai yra iš tikrųjų labai didelė grėsmė, nes dabartinis projektas ragina bruožai "baigė atsakymą" ir filtro turinio priėmimo, bandydami primesti civilinei ir baudžiamajai atsakomybei, techninių tarpininkų, pavyzdžiui, tiekėjų Interneto ryšys. Tekste taip pat gali radikaliai pakenkti sąveikos pratimas, svarbu abiejų vartotojų teises ir compétititivé.

Todėl raginame Parlamentą paraginti Europos derybininkams skaidrumą, derybų proceso paskelbdamos susitarimo projektą, o ne priimti pasiūlymą, nes tai pakirstų teises ir laisves piliečiams. Be to, mes raginame Parlamentą teigti, kad Komisija ir Taryba, kad bet koks susitarimas neatitinka šių pagrindinių principų priverstų Parlamentą atmesti visa apimtimi tekstą.

Skaityti daugiau


  1. Voir: http://www.oxfam.org/en/pressroom/pressrelease/2009-07-15/criminalize-generic-medicines-hurt-poor-countries [ retour ]
  2. Žiūrėkite: http://sharemydoc.org/files/philip/ec_analysis_of_acta_internet_chapter.pdf [ grąža ]

Tagged with: , , , , , , , , , ,

Palikite komentarą

Jūs turite būti prisijungti rašyti komentarą